Život je krátký. Člověk by tohle měl mít stále na paměti.

Když budeme sedět doma a čekat, až přijede Superman na bílém koni, tak se, světe div se, nic nestane. 🙂 Když člověk něco chce, bohužel pro to musí něco i udělat.

A lidi, kteří se opravdu chtějí seznámit a pustit do života nové člověka, to dělají. Přijdou se seznamovat. Potkat někoho, kdo nechce sedět doma. Když se začalo, chvíli to každému trvá, než se rozkouká. Od toho je tu moderátor a průvodce, který navodí dobrou atmosféru a zbaví obav z neznáma.

Celá akce se tak stane zábavou.  Ve čtyřech minutách nemáte šanci zjistit o tom druhém absolutně nic důležitého snad kromě reálií: jména, věku, bydliště a třeba čísla bot: Takže nejvíc jsem si to užijete, když si nebudete připravovat sáhodlouhý seznam otázek, ale budete spontánní.  

Říct si, že se zabýváme krocením divokých šelem nebo kaligrafickým rozborem osobnosti můžete až třeba na druhém rande někde v klidu a u kávy a nebude nám nikdo stát za zády se zvonkem připravený zazvonit, kdykoli se začneme bavit o něčem zajímavém. 🙂 Teda za předpokladu, že si si dotyčnou osobu zakroužkujete a ona vás taky. Každopádně jde o skvělý zážitek. Který stojí za to zkusit. Takže neseďte doma a jděte se seznámit!!! Život je jízda a velké dobrodružství, tak ho nepropásněte ????.

Rozhodli jste, že se chcete seznámit a přitom si to užít?