Proč s námi

Chceme, abyste si život užívali v každém okamžiku. Seznamování má být příjemná věc, nikoliv frustrující honička za vysněným partnerem bez cíle.

Seznamovací večer s radostí

A protože žijeme život s radostí, připravíme vám s radostí i seznamovací večer, který bude zážitkem sám o sobě. Bude příjemně stráveným časem, na který si rádi vzpomenete, ať už si vysněného partnera najdete a zůstanete s ním nebo budete hledat dál.

V příjemné nenucené atmosféře

Lidé jsou různí, mají různé povahy, zájmy i životní zkušenosti a při hledání svého partnery i různorodé nároky. Proto se snažíme, aby naše seznamovací akce byly v příjemné atmosféře, kde se nikdo nenutí do ničeho, co mu není přirozené, a všichni si je užili a dlouho na ně vzpomínali.

Setkat se osobně je fajn

Člověka, který se k vám hodí, nepoznáte podle pár slov v inzerátu. Podle toho, co vyzařuje, když se s ním setkáte tváří v tvář, ale ano. A to je to nejdůležitější pro fajn seznámení nebo nalezení životního partnera či parťáka, s nímž zažijete opravdovou lásku.

Náš tým

Aleš Bráza

Připravuji pro vás seznamovací večery a odpoledne i tematické seznamovací akce tak, abyste se cítili bezpečně, fajn a mohli se jich zúčastnit bez obav a s radostí. Vybírám zajímavá místa pro seznámení s atmosférou a duchem, která pomohou odbourat nervozitu ze setkání s neznámými lidmi a jsou inspirativní pro ducha i tělo.

Budu jedním z vašich průvodců při seznamovacích akcích a tím, kdo vás celou akcí bude provázet.

Kdykoliv se na mne můžete obrátit s dotazem před akcí, v jejím průběhu i po skončení a udělám všechno možné, abyste se nejen při akci samotné cítili fajn, ale našli toho pravého pro život.

Proč?

No protože BÝT SPOLU JE FAJN!

Nezodpověděli jsme všechny vaše otázky? Máte speciální požadavky?