Nezapomeňte na své koníčky. A hledejte partnera i podle nich.

Nezáleží na tom, jestli rádi běháte, jezdíte na kole, hrajete tenis, anebo třeba lyžujete nebo jste pejskař, vášnivý cestovatel, houbař či zahrádkář …

 Sportování je adrenalin a zábava ale každý koníček může být vášní. A co teprve když svůj koníček můžete sdílet se svou polovičkou! 

Hledám partnera se společnými zájmy

Zatímco někteří tráví nejraději čas v kině, kavárně, na párty nebo třeba doma u televize, vy jste si oblíbili aktivní odpočinek. Když se máte rozhodnout mezi dovolenou na pláži a poznávacím zájezdem, bez zaváhání dáte přednost dobrodružství před nicneděláním. Najít partnera, který bude sdílet vaše nadšení pro váš zájem, nemusí být jednoduché. Ale když se to podaří, stojí to za to. Mít po boku spřízněnou duši – parťáka, který vás motivuje, povzbudí a vlije do žil novou energii, je prostě senzační. 

Společné zážitky a koníčky utuží vztah a vzájemné pouto. Proto se při seznamování nebojte dozvědět co nejvíc o zájmech svého potenciálního protějšku – pro kvalitní vztah je to důležité.

Anebo nám do formuláře napište, co z naší nabídky tematických seznámení by zajímalo vás. Pokud bude zájemců se stejnými zájmy víc, připravíme tematické seznamovací akce třeba pro sportovce, pejskaře, turisty, umění milovné…

Máte zájem o tématickou seznamovací akci?