Co mohu očekávat

Naše seznamovací večery probíhají formou speed datingu – rychlého rande, které je super pro bezproblémové seznámení naživo.

Jak funguje seznamování u nás?

Je to velmi jednoduché.

01

Skupina nezadaných lidí se sejde v nějaké příjemné kavárně nebo podobném místě.

02

Vyzbrojeni jmenovkou s přezdívkou, kartou na zapisování poznámek a výsledků a svým oslňujícím šarmem, skleničkou něčeho dobrého k pití, jsou rozděleni do dvojic a jejich dobrodružství  začíná.

03

Zkušený moderátor jim vysvětlí pravidla večera a celým večerem je bude provázet. 

04

Přibližně po pěti minutách konverzace zazní zvukové znamení, muži se přesunou k další dámě a další zajímavá konverzace může začít. Dámy vždy zůstávají u svých stolků.

 05

Po absolvování rozhovoru si účastník zaznamená do své karty, zda by se s tímto člověkem chtěl ještě setkat. Jestliže dojde ke shodě, to znamená, že člověk kterého jste si vybrali si také vybral vás, obdržíte na sebe vzájemné kontakty (přezdívku a email, se svolením obou i telefonní číslo).

06 

Pak už vše záleží pouze na Vás… Domluvíte si schůzku? Zavoláte si? Vyjdete si na procházku?

Chcete vyzkoušet seznámení formou speed datingu?

Otázky a odpovědi

Jak se k seznámení přihlásit?

Jednoduše vyplňte kontaktní formulář nebo napište mailem. Termíny seznamovacích akcí zatím dopředu nevypisujeme, abychom zajistili optimální počet účastníků dali vám co největší šanci vybrat si a najít partnera, který bude tím pravým pro vás. S nabídkou místa a výběrem termínů se vám s dostatečným předstihem ozveme zpět a sdělíme všechny podrobnosti.

Kolik seznamovací akce stojí a jak a kdy zaplatit?

Účast na seznamovací akci zahrnující nápoj a malé občerstvení, moderátora a průvodce celým seznamovacím večerem, komunikaci před a po akci stojí 400 korun. Zaplatit je nutné převodem na účet předem poté, co si vyberete termín. Po přijetí platby vám bude vaše účast z naší strany závazně potvrzena a uvidíme se ve vybraný den. Důvodem k platbě předem je zajištění stejného počtu protějšků, aby vaše šance k seznámení byla co největší akce byla zajímavou. V případě, že se již zaplacené seznamovací akce nemůžete zúčastnit, máte možnost si vybrat z následujících termínů seznamovacích akcí. Účastnit se seznámení po zaplacení je však nutné nejpozději do jednoho roku od přijetí platby. Jinak platbu vrátíme zpět. Pokud nastanou objektivní důvody a není možné se seznamovací akce zúčastnit, platba je navrácena na váš účet dle dohody.

Jak dlouho seznamovací večer nebo odpoledne trvá?

Počítejte s dvěma hodinami času, který strávíte v příjemném prostředí a s milou atmosférou a průvodcem, který vás nenechá na holičkách.

Koho na seznamovacím večeru potkám?

Seznamovací večer je určen všem, dorazit může prakticky každý. Pokud si vyberete tematické seznámení nebo akci zájmovou, je vysoká pravděpodobnost, že potkáte člověka, který má svými zájmy a mentalitou blíž k vám. Pokud přijedete na seznamovací akci, která nemá konkrétní zaměření, potkáte sobě věkově blízké protějšky a je jen na vás, co se o nich během večera dozvíte a jestli si s někým padnete do oka.

Jak funguje předání kontaktu, pokud je mi někdo sympatický?

Během samotné akce se žádné kontakty nemění. Na konci vyplníte formulář, do kterého zakroužkujete ty protějšky, se kterými si chcete vyměnit kontakt (email, odvážnější mohou i telefon). Pokud jsou sympatie na obou stranách, předáme vám oběma na sebe kontakty přibližně dvě hodiny po skončení večera.

S kolika lidmi se potkám?

Seznamování se účastní v průměru 10 dvojic, tedy 10 mužů a 10 žen. Minimální počet lidí, aby se akce konala, je 5 párů. 

Chci zachovat anonymitu a nechci vystupovat pod svým jménem.

Žádný problém! Během akce se představujete tak, jak jste na to sami zvyklí. Většina lidí se představuje svým křestním jménem. Pokud nechcete použít své křestní jméno je vám navíc přidělena přezdívka (například písmeno: A, B, C), která slouží pro rozeznání jednotlivých účastníků a spolehlivé vyhodnocení večera. Je velmi běžné, že na jednom večeru potkáte 3 i 4 účastníky se stejným křestním jménem, a tak s přezdívkou budete mít jistotu, že toho, kterého si vyberete nezaměníme.

Chci seznámení darovat jako dárek, je to možné?

Rádi Vám vystavíme dárkový poukaz. Stačí, pokud nám napíšete e-mailem. Dárkový poukaz i pokyny k zaplacení vám pak obratem pošleme i s milou pozorností pro obdarovaného. Vy si poukaz můžete vytisknout a předat jako dárek. 
Termín seznamovací akce si pak obdarovaný zvolí sám, resp. poté co nás bude kontaktovat.

Stále se nejste jistí, zda speed dating je to pravé pro vás? Rádi byste poradili?